html templates

Elif Ambalaj

Kaliteli Olanı Koruyoruz.

Tanıtım Filmini İzle

Kurumsal

Elif Ambalaj ailesi olarak biz kimiz?

  1. Misyonumuz - Müşteri memnuniyetini, çalışanların memnuniyetini, işverenin memnuniyetini sağlamak üzere kaliteli uygun fiyat ilkelerinden hareketle oluklu mukavva ambalajı alanında üretim yapan reel sektör kuruluşu olarak hizmet vermekteyiz.
  2. Vizyonumuz - Oluklu mukavva sektöründe müşteri odaklı anlayışta ileri teknolojiyi kullanarak kurumsallaşmış kimliği ile lider kuruluşlardan biri olmak. Ambalaj ve oluklu mukavva sektöründe Türkiye ve Dünya pazarında yer kazanmak ve uluslar arası markalaşma yolunda ilerlemek öncelikli ilkemizdir.
  3. Kalite Politikamız - Günümüzün rekabetçilik ortamında ilerleyebilmek için, sürekli olarak kendimizi yenilemek, hizmet ve ürün kalitemizi yükseltmek, ürün çeşitliliği ve müşteri sayımızı arttırmak ve en önemlisi, müşterilerimizin memnuniyetini sağlamak zorundayız. Bunun için zamanında hizmet vermek, en iyi kaliteyi en iyi fiyatla sunmaktır. Ürünlerimizin doğaya yan etkisi olmamakla beraber çalışmalarımızı insan sağlığına zarar vermeyecek şekilde sürdürmekteyiz. Çalışma arkadaşlarımızın memnuniyetini de sağlayan firmamız yüksek kalitede mal ve hizmet üretmede sürekliliğini her şart ve koşulda gerçekleştirmektedir.
    Kendimize çizdiğimiz yol "sıfır hata" stratejisidir.

Hakkımızda

ELİF AMBALAJ

Mobirise

Elif Oluklu Mukavva; Oluklu Mukavva sektörünün noksan taraflarını görerek daha iyi hizmet, kaliteli üretim ve özellikle sektörel problem haline gelmiş teslimat sürelerini hızlandırmak amacıyla 1998 yılında ÇORUM K.S.S.´de kurulmuş ve kapasite artırımı sağlanarak 2003 yılında Cemilbey Yolu üzerindeki tesisinde hizmete başlayarak günümüze kadar pazar payını arttırarak gelmiştir.
Üretime geçtiği ilk günlerden itibaren birinci sınıf oluklu mukavva kalitesi ve geniş ürün yelpazesiyle ve yurt dışı tecrübesini de üretimine yansıtarak kalite anlayışıyla sektörde ismi anılan bir firma haline gelmiştir.

Kaliteli personel önemini çok iyi idrak etmiş bir firma olarak tecrübeli bir ekip ile çalışan firmamız aynı zamanda personel eğitimlerini ön planda tutarak ekip çalışması, bilgili personel, çözüm odaklı iş anlayışını geliştirecek ve her zaman gelişime önem vererek yenilikçi anlayışla hizmetlerine ve daha iyi üretim için yatırımlarına devam edecektir.

Mobirise

Yönetim Ekibimiz

Elif Ambalaj bünyesinde yönetim ekibimiz ile tanıştınız mı?

Orhan Akpunar

Yönetim Kurulu Başkanı

Volkan Akpunar

Genel Müdür

© Copyright 2018 Han Medya - All Rights Reserved