free simple website templates

ELİF AMBALAJ 

Farklı tarzlarda binlerce ambalaj üretiyoruz başlıca ürünlerimizi burda sizlerle paylaştık.


Üretim, Ar-Ge ve sizlerin taleplerinden oluşturduğumuz bir çok modeli sizlerle paylaşmaktayız.

Portföy Güncellemesi Yapılmaktadır.

Ürün Portföyümüz güncelleniyor yeni ürünler ve çalışmlarımız yakında sizlerle

Fabrika Üretim Kapasitelerimiz

Her ürün için farklı üretim kapasitelerinde çalışıyoruz çünkü her ürün bizim için özel prosesler gerektirmektedir. Biz bunun bilincindeyiz ve size en iyi şekilde hizmet vermeyi ilke edinmiş durumdayız.

Ofset

%

Oluklu Mukavva

%

Ondilalar

%

Kalıp ve Baskılama

%
Mobirise

A-B-C Ondila 

Kendi Bünyemizde ondila modellerimizi üretmekteyiz bu durum bizim için gurur verici olmanın yanısıra müşterilerimizin istek ve taleplerini zamanında teslim konusunda en büyük etmenlerimizden ve güçlü yanlarımızdan biridir.

Mobirise

Lojistik ve Sevkiyat

Tüm ürün sevkiyatlarımızı kendi bünyemizdeki lojistik firmamız ile yapmaktayız bu sayede vaktinde ve istenilen noktaların hepsine ulaştırma şansına sahibiz bu durum bizi rakiplerimizden ayrıran bir diğer büyük avantajlarımızdan biridir.

Mobirise

Oluklu Muhavvalar

Tüm oluklu modelleri kendi bünyemizde işleme, sıvama ve kalıba özel ısıl işlem görmüş paletleme sistemlerini yapabiliyor olmamız yurt dışı pazarında ve yurt içi pazarında tercih edilen firma olmamızı sağlamaktadır.

Mobirise

Ofset Baskılar

5+1 renk baskı ve barkotlama sistemimizin olması rakiplerimizden bizi ayıran bir diyer özeliklerimizden dir. Bir çok üretici firmadan alınan ürünler sonrasında siz barkodlama yaparken, biz sizin için baskı anında bu işlemi gerçekleştiriyoruz. Çünkü zaman sizin içinde kıymetli.

Mobirise

Kalıplar 

Sizin için özel bir tasarım zor olabilir ama bizimle çalışıyor olmanız bu işinizide kolaylaştıracaktır. Size özel tasarım, modelleme, kesim ve kalıplar ile birlikte piyasada eşsiz olmanın tadını çıkarın.


© Copyright 2018 Han Medya - All Rights Reserved