develop free website

ÖZ KAZAN Ambalaj

Kaliteli Olanı Koruyoruz.

ÖZ KAZAN Oluklu Mukavva; Oluklu Mukavva sektörünün noksan taraflarını görerek daha iyi hizmet, kaliteli üretim ve özellikle sektörel problem haline gelmiş teslimat sürelerini hızlandırmak amacıyla 2012 yılında Ankara Kazan İlçesinde kurulmuş ve kapasite artırımı sağlanarak 2015 yılında Türkiye'nin büyüyen ambalaj firmaları arasında kendine yer edinmiştir.

Kaliteli Olanı Koruyoruz

Tüm ambalajlar kendine özel tasarımlara sahipdir, ama bizim ambalajlarımız çok özel tasarımlara sahipdir.

Mobirise

Kurumsal

Oluklu Mukavva sektörünün noksan taraflarını görerek daha iyi hizmet, kaliteli üretim ve özellikle sektörel problem haline gelmiş teslimat sürelerini hızlandırmak amacıyla 1998 yılında ÇORUM K.S.S.´de kurulmuş ve kapasite artırımı sağlanarak....

Mobirise

Misyonumuz

Müşteri memnuniyetini, çalışanların memnuniyetini, işverenin memnuniyetini sağlamak üzere kaliteli uygun fiyat ilkelerinden hareketle oluklu mukavva ambalajı alanında üretim yapan reel sektör kuruluşu olarak hizmet vermektir.

Mobirise

Vizyonumuz

Oluklu mukavva sektöründe müşteri odaklı anlayışta ileri teknolojiyi kullanarak kurumsallaşmış kimliğiyle lider kuruluşlardan biri olmak. Ambalaj ve oluklu mukavvada Türkiye'de ve Dünya pazarında yer kazanmak....
                        

Mobirise

Kalite Politikamız

Günümüzün rekabetçilik ortamında ayakta kalabilmek ve ilerleyebilmek için, sürekli olarak kendimizi yenilemek, hizmet ve ürün kalitemizi yükseltmek, ürün çeşitliliği ve müşteri sayımızı arttırmak ve en önemlisi, müşterilerimizin ....

ÖZKAZAN AMBALAJ

Ambalajlama sektöründe müşteri odaklı anlayışta ileri teknolojiyi kullanarak hiz değerli müşterilerimize hizmet vermekteyiz.

Öz Kazan Ambalaj

ÖZ KAZAN Oluklu Mukavva; Oluklu Mukavva sektörünün noksan taraflarını görerek daha iyi hizmet, kaliteli üretim ve özellikle sektörel problem haline gelmiş teslimat sürelerini hızlandırmak amacıyla 2012 yılında Ankara Kazan İlçesinde kurulmuş ve kapasite artırımı sağlanarak 2015 yılında Türkiye'nin büyüyen ambalaj firmaları arasında kendine yer edinmiştir.
Kaliteli personel önemini çok iyi idrak etmiş bir firma olarak tecrübeli bir ekip ile çalışan firmamız aynı zamanda personel eğitimlerini ön planda tutarak ekip çalışması, bilgili personel, çözüm odaklı iş anlayışını geliştirecek ve her zaman gelişime önem vererek yenilikçi anlayışla hizmetlerine ve daha iyi üretim için yatırımlarına devam edecektir.

Müşteri Memnuniyeti

Ambalaj ve oluklu mukavva hizmetlerimizde müşterilerimizin geri dönüşlerini sizlerle paylaşmak istedik.

50%

Tasarım 

Ambalaj Kalitesi

Teslimat Süresi

İşlem Prosesimiz

Üretime alınan tüm ürünlerimizin kısaca işlem sırasını sizlerle paylaşmak istedik.

Gerekli olan Ambalaj Şekli

Ürüne yönelik gerekli olan ambalajlama şeklinin en ergonomik modellemelerin oluşturula bilmesi için başlanğıç tasarımları yapılmaktadır.

Genel Tasarım

Ürün için en ergonomik tasarım belirlendikten sonra uygulamalı dış tasarım ve kesim noktaları için tasarımcılarımız kalıp oluşturur ve aynı zamanda ambalajın dış tasarımıda bu noktada yapılmaktadır.

Kalıp oluşturma

Tasarım müşteri tarafından onaylandıktan sonra ambalaj kalıbı oluşturulur ve katlama, kapama gibi noktaları bu evrede özel kalıplar ile hazırlanarak seri üretime gönderilir.

Seri Üretim 

Kalıp hazırlandıktan sonra yapılacak olan model seri üretim otomasyon bantlarında baskı ve katlama işlemleri için makine parkuruna sevk edilir.

Makine Parkuru

Seri üretim kalıbı ve baskı yada sıvama işlemlerinden sonra katlama ve yapıştırma yada dikme işlemleri için otomasyon makinelerindeki yerini alarak üretim tamamlanır.

Kalite Kontrol ve Sevkiyat

Siparişin tamamlanmasının ardından sevkiyata verilmeden önce çeşitli üretim noktalarından numuneler alınarak kalite kontrol uzmanlarımız tarafından geçerlilik verilerek sevkiyata onayı verilir ve ürün müşteriye tüm prosesleri tamamlanmış bir şekilde teslim edilir.

İLETİŞİM FORMU

Telefon: (0312) 814 23 43
             : (0312) 814 23 44
Mail: info@elifoluklu.com.tr
Adres: Fatih Mahallesi istanbul yolu 2.km Kahramankazan / Ankara

© Copyright 2018 Han Medya - All Rights Reserved